nl | fr
Google.be

Google staat gerangschikt op 1 in België. 'Google.'

1Rangschikking in België

259Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's645.547.266
Maandelijkse bezoeken 29.826.473
Waarde per bezoeker€ 0,39
Geschatte waarde€ 13,19 Miljoen *
Externe links26.584
Aantal pagina's4.725.000
Trefwoorden
Onbeschikbaar

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 13-07-2016

Vergelijkbare domeinen
  • google.bg +Вие, Търсене, Изображения

    google.bg

  • Google on BlogSpot

    google.blogspot.com

  • google.ca

    google.ca

  • Google

    google.cat

  • Google

    google.cd

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen2,00%0,90%
België 1 95,30%97,70%
Nederland 399 0,80%0,50%
Frankrijk 1.537 0,70%0,20%
China 6.261 0,60%0,20%
Verenigde Staten van Amerika 10.561 0,60%0,40%

Het is vooral populair in de landen, Verenigde Staten van Amerika, China, Frankrijk, Nederland, België.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Berchem10.20%0.20%15.00
Denderleeuw10.20%0.10%9.00
Zonhoven10.10%0.10%10.00
Roeselare10.20%0.20%14.00
Houdeng-goegnies10.20%0.10%8.20
Kasterlee10.20%0.10%7.50
Dilbeek10.20%0.20%16.00
Herentals10.10%0.10%8.00
Brakel10.20%0.20%17.00
Kruibeke10.10%0.10%8.00
Sint-katelijne-waver10.10%0.20%22.00
Brussel10.20%0.40%27.00
Leernes10.20%0.20%13.00
Arlon10.20%0.20%13.00
Aarschot10.20%0.20%11.00
Lokeren10.20%0.20%12.00
Seneffe10.10%0.10%12.00
Geraardsbergen10.20%0.10%8.00
Marcinelle10.20%0.10%7.30
Lommel10.20%0.10%7.00
Gilly10.20%0.30%22.00
Oudenaarde10.20%0.10%9.20
Chaumont-gistoux10.10%0.10%7.30
Holsbeek10.20%0.30%25.00
Lint10.10%0.10%5.80
Hove10.10%0.20%16.00
Fleurus10.10%0.20%17.00
Brasschaat10.10%0.20%18.00
Froidmont10.10%0.20%20.00
Hamoir10.10%0.20%21.00
Grimbergen10.10%0.20%16.00
Harelbeke10.10%0.20%19.00
Athus10.10%0.40%46.00
Asse10.10%0.20%17.00
Roeselare10.10%0.10%10.00
Aalter10.10%0.20%15.00
Willebroek10.10%0.20%22.00
Stabroek10.10%0.10%4.90
Borgerhout10.10%0.10%13.00
Beveren10.20%0.10%10.00
Hamme10.20%0.30%25.00
Mont-saint-guibert10.10%0.20%14.00
Keerbergen10.10%0.10%10.00
Deurne10.10%0.20%17.00
Hoboken10.10%0.10%11.00
Wetteren10.10%0.20%18.00
Temse10.10%0.30%23.00
Zichem10.10%0.10%11.00
Riemst10.10%0.10%12.00
Heusden10.10%0.10%6.80
Izegem10.20%0.30%21.00
Brussels121.40%24.00%14.30
Tournai10.40%0.30%10.30
Brugge10.40%0.60%17.00
Waterloo10.40%0.30%10.10
Mont-sur-marchienne10.40%0.80%28.00
Halle10.30%0.40%14.00
Merksem10.30%0.30%10.90
Ekeren10.10%0.10%12.00
Hasselt10.30%0.20%8.30
Forchies-la-marche10.30%0.20%8.20
Sint-niklaas10.30%0.20%7.20
Herstal10.40%0.60%17.00
Oostende10.50%0.90%25.00
Aalst10.50%0.60%14.10
Gent14.50%4.80%13.80
Antwerp13.30%3.50%13.70
Mons12.00%2.00%12.80
Charleroi11.80%1.90%13.30
Seraing11.20%1.40%14.10
Namur11.20%0.70%7.70
Leuven11.00%1.40%17.60
Antwerpen10.90%0.80%11.30
Mechelen10.70%0.50%9.20
Vilvoorde10.50%0.30%8.80
Mortsel10.30%0.30%15.00
Tervuren10.30%0.40%19.00
Wavre10.20%0.20%8.40
Anderlues10.20%0.50%29.00
Zoersel10.20%0.20%10.30
Messancy10.20%0.90%49.00
Gerpinnes10.20%0.20%8.80
Kortrijk10.20%0.20%8.80
Boechout10.20%0.30%19.00
Sint-pieters-leeuw10.10%0.10%8.00
Yvoir10.10%0.10%16.00
Soignies10.20%0.10%7.70
Jurbise10.20%0.20%13.00
Ranst10.30%0.30%13.00
Duffel10.20%0.30%15.00
Oupeye10.30%0.30%14.00
Chaudfontaine10.10%0.10%9.00
Edegem10.30%0.30%16.00
Manage10.30%1.10%51.00
Jumet10.30%0.30%14.00
Lanaken20.10%0.10%16.00
Bilzen20.10%0.20%16.00
Mol20.10%0.20%15.00
Zulte20.10%0.10%9.00
Wilrijk20.10%0.10%9.00
Binche20.10%0.10%11.00
Ninove20.10%0.00%4.40
Zemst20.10%0.00%4.50
Diest20.10%0.10%8.00
Assebroek20.10%0.20%25.00
Chapelle-lez-herlaimont20.10%0.00%3.40
Genk20.10%0.10%8.00
Morlanwelz20.20%0.20%14.00
Blankenberge20.20%0.50%32.00
Lessines20.20%0.10%6.90
Zottegem20.20%0.10%5.70
Sint-truiden20.20%0.10%6.20
Turnhout20.20%0.10%8.70
Gijzegem20.20%0.10%6.30
Verviers20.20%0.10%4.40
Kontich20.20%0.20%13.00
Courcelles20.30%0.30%10.90
Mouscron20.40%0.30%10.30
Beerse20.20%0.20%13.00
Jemeppe20.20%0.10%5.80
Marchienne-au-pont20.10%0.10%5.70
Hoogstraten20.10%0.10%6.00
Oostkamp20.10%0.60%49.00
Nieuwpoort20.10%0.20%15.00
Jodoigne20.20%0.10%4.80
Aartselaar20.20%0.10%11.00
Lochristi20.20%0.10%7.00
Beloeil20.20%0.20%15.00
Ath20.20%0.10%4.60
Nivelles20.50%0.40%9.10
Lens30.20%0.00%4.00
Vivegnis30.10%0.10%11.00
Puurs30.10%0.10%11.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd218 -12
Dagelijks Aantal Bezoekers806.994+6,2%
Dagelijkse bezoekers rang306 -16
Dagelijks Webpagina Bekeken7.848.592+12,27%
Dagelijkse pagina bezoekers rang135 -12
Pagina bezoek per gebruiker12,84+5,8%
Inhoud

www.Google.be

Topics: +jij, Afbeeldingen, Gmail, Drive, Agenda, & Foto's.

Categorie: 'Internet/Recherche' & 'Internet/Zoekmachines'

De geschatte 882.414 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 12,84 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Google Inc.
California
Mountain View
Verenigde Staten van Amerika
37.405992, -122.078515

Het heeft 4 Naam-servers, waaronder ns2.google.com, ns3.google.com, & ns4.google.com. Z'n IP nummer is 74.125.141.94. Het wordt gehost in Google Inc (California, Mountain View,) met een gws web-server.

IP: 74.125.141.94

Web Server: gws

Codering: utf-8

PING www. (74.125.196.94) 56(84) bytes aan gegevens.
64 bytes van yk-in-f94.1e100.net (74.125.196.94): icmp_seq=1 ttl=44 tijd=32.1 ms
64 bytes van yk-in-f94.1e100.net (74.125.196.94): icmp_seq=2 ttl=44 tijd=32.1 ms
64 bytes van yk-in-f94.1e100.net (74.125.196.94): icmp_seq=3 ttl=44 tijd=32.0 ms
--- www. ping statistiek ---
3 verzonden pakketten, 3 ontvangen, 0% pakketverlies, tijd 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 32.055/32.092/32.119/0.148 ms
rtt min/avg/max/mdev = 32.055/32.092/32.119/0.148 ms

De laadtijd van de website is 836 milliseconden, trager dan 75% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 32.1 ms.

Server setup
Date:--
Expires:--
Cache-Control:private, max-age=0
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
P3P:--
Server:gws
X-XSS-Protection:1; mode=block
X-Frame-Options:SAMEORIGIN
Alternate-Protocol:80:quic,p=0.5
Accept-Ranges:none
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked