nl | fr
Boursorama.com

Boursorama staat gerangschikt op 207 in België. 'Actualité économique, Bourse, Banque en ligne - Boursorama.'

207Rangschikking in België

2.359Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's38.355.566
Maandelijkse bezoeken 1.961.095
Waarde per bezoeker€ 0,20
Geschatte waarde€ 867.966,21 *
Externe links6.594
Aantal pagina's116.100.000
Trefwoorden
Onbeschikbaar

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 13-07-2016

Vergelijkbare domeinen
  • boursorama

    boursorama.fr

  •  Sicav FCP, Livret A, Épargne, Assurance Vie

    boursoramabanque.be

  • boury.be

    boury.be

  • Da Bourz - le site web de Stéphane Bourzeix - bourzeix.com

    bourzeix.com

  • Site Officiel du Club Taurin Paul Ricard BOUS i CIRERES CERET

    bous-i-cireres.be

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen5,90%8,10%
Frankrijk 76 79,10%77,60%
België 207 5,50%4,60%
Luxemburg 298 0,60%0,70%
Zwitserland 1.161 1,00%0,30%
Ierland 1.334 0,70%0,30%
Mexico 1.517 1,50%1,50%
Nederland 3.307 0,90%0,60%
Verenigd Koninkrijk 4.988 1,40%1,00%
Rusland 5.137 1,10%4,00%
Spanje 6.393 0,70%0,60%
Canada 10.653 0,60%0,20%
Verenigde Staten van Amerika 45.942 1,00%0,40%

De meeste bezoekers komen uit Mexico, Ierland, Zwitserland, Luxemburg, België & Frankrijk.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Froidmont70.30%0.30%7.00
Ixelles90.20%0.10%3.00
Leernes90.30%0.80%18.00
Roeselare130.20%0.10%5.00
Lens140.30%0.10%2.90
Kalmthout160.20%0.20%8.00
Forchies-la-marche260.20%0.10%4.00
Gerpinnes380.20%0.00%1.50
Namur700.20%0.30%9.00
Charleroi710.30%0.50%12.00
Mons1070.40%0.10%2.20
Seraing1710.10%0.10%8.00
Brussels2081.40%1.20%5.90
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1.982 -303
Dagelijks Aantal Bezoekers127.116+18,2%
Dagelijkse bezoekers rang2.360 -397
Dagelijks Webpagina Bekeken647.873+13,4%
Dagelijkse pagina bezoekers rang1.547 -161
Pagina bezoek per gebruiker6,73 -3,99%
Inhoud

www.Boursorama.com

Topics: Banque, Sicav Fcp, Livret A, & Épargne.

Categorie: 'Bourse/Courtage et sociétés'

Leeftijd: Het domein is 18 jaar en 4 maanden oud.

Gemiddeld worden er 6,73 pagina's bekeken door een geschatte 138.996 dagelijkse bezoekers.

LinksServer
Server locatie
Boursorama
Ile-de-france
Paris
Frankrijk
48.85341, 2.3488

Het wordt gehost in Boursorama (Ile-de-france, Paris,) met een Apache web-server. Z'n 3 naam-servers zijn ns3.boursorama.com, ns1.boursorama.com, & ns2.boursorama.com. Z'n IP nummer is 83.231.226.12.

IP: 83.231.226.12

Web Server: Apache

Codering: iso-8859-15

PING www. (83.231.226.12) 56(84) bytes aan gegevens.
64 bytes van www. (83.231.226.12): icmp_seq=1 ttl=239 tijd=135 ms
64 bytes van www. (83.231.226.12): icmp_seq=2 ttl=239 tijd=135 ms
64 bytes van www. (83.231.226.12): icmp_seq=3 ttl=239 tijd=135 ms
--- www. ping statistiek ---
3 verzonden pakketten, 3 ontvangen, 0% pakketverlies, tijd 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 135.870/135.884/135.903/0.013 ms
rtt min/avg/max/mdev = 135.870/135.884/135.903/0.013 ms

Het resultaat van 135 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 1808 milliseconden. Dit is sneller dan 65% van de gemeten websites wereldwijd.

Server setup
Date:--
Server:Apache
X-Brs-ProcessId:1428030949a793000f00000000017904
X-Brs-Process-Id:1428030949a793000f00000000017904
X-Brs-Session-Id:
X-Brs-Server:web-fr-front-018.div
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-cache, no-store, must-revalidate, max-age=0
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding,User-Agent
P3P:--