nl | fr
Bnpparibasfortis.be

Bnpparibasfortis staat gerangschikt op 20 in België. 'PC banking - BNP Paribas Fortis.'

20Rangschikking in België

7.539Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's10.749.375
Maandelijkse bezoeken 4.132.313
Waarde per bezoeker€ 0,50
Geschatte waarde€ 1,82 Miljoen *
Externe links494
Aantal pagina's300.000
Trefwoorden
Onbeschikbaar

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 13-07-2016

Vergelijkbare domeinen
  • bnpparibasfortis.com this page, Other websites, Visit website

    bnpparibasfortis.com

  • Welkom - Bienvenue - Willkommen - Welcome

    bnpparibasfortisbanking.be

  • bnpparibasmarkets.be

    bnpparibasmarkets.be

  • BNP Paribas Markets | Turbo's Notes & Certificaten

    bnpparibasmarkets.nl

  • Site officiel du BNP Paribas Masters 2014 | Le tennis, un sport réservé à tous

    bnpparibasmasters.com

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen3,90%3,90%
België 20 93,20%92,40%
Frankrijk 7.811 2,00%2,60%
Nederland 8.638 0,90%1,10%

Het is vooral populair in de landen, Nederland, Frankrijk, België.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Spa20.50%0.70%5.00
Juprelle50.60%0.20%1.20
Ressaix60.30%0.60%6.00
Willebroek70.60%0.60%3.70
Esneux70.40%0.50%5.00
Lint80.50%0.20%1.00
Bousval90.50%0.40%2.50
Brasschaat90.40%0.30%2.30
Ath110.50%0.40%2.50
Tournai121.20%1.30%3.50
Meise120.40%0.50%4.00
Edegem121.30%2.30%5.70
Veerle120.40%0.10%1.00
Ranst130.90%0.90%3.10
Jurbise130.40%0.60%4.00
Hasselt130.80%1.50%6.00
Leernes140.60%0.60%3.10
Ekeren140.30%0.40%4.00
Yvoir150.30%0.30%3.00
Gilly160.70%0.60%2.60
Dison190.30%0.30%4.00
Jemeppe190.40%0.40%2.70
Hoogstraten200.30%0.10%1.00
Oudenaarde200.50%0.90%6.00
Vilvoorde220.90%1.10%3.70
Soignies220.30%0.20%2.40
Merksem221.00%1.70%5.30
Brussels2221.10%21.10%3.20
Seraing231.60%1.40%2.90
Kontich230.60%1.10%6.00
Aalter230.50%0.20%1.00
Mons252.10%1.80%2.70
Aartselaar250.40%0.50%4.00
Mortsel270.50%1.00%6.00
Forchies-la-marche280.50%0.30%2.00
Brugge280.90%0.40%1.40
Aalst290.40%0.90%7.00
Charleroi301.70%1.20%2.30
Blankenberge311.20%0.90%2.60
Mechelen360.60%0.80%4.00
Waterloo380.40%0.40%4.00
Roeselare430.40%0.20%2.00
Sint-niklaas430.30%0.60%6.00
Herstal430.60%0.60%3.10
Oostende430.90%0.40%1.30
Courcelles480.50%0.40%2.80
Antwerpen480.70%0.50%2.20
Oupeye530.50%0.20%1.10
Gent572.30%2.60%3.60
Antwerp621.90%1.70%2.90
Mont-sur-marchienne630.30%0.50%5.00
Namur680.70%0.60%3.00
Leuven860.60%0.90%5.00
Nivelles1290.30%0.20%2.30
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd6.335 -25
Dagelijks Aantal Bezoekers53.500+3%
Dagelijkse bezoekers rang6.10427
Dagelijks Webpagina Bekeken118.682+7,0%
Dagelijkse pagina bezoekers rang8.769 -325
Pagina bezoek per gebruiker2,93+4%
Inhoud

www.Bnpparibasfortis.be

Categorie: 'Services financiers/Banques'

De geschatte 58.500 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 2,93 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Fortis Bank N.v.
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Brussels
België
50.85045, 4.34878

Z'n IP nummer is 193.58.4.82. Z'n web-server bevindt zich in Fortis Bank N.v (Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Brussels.)

IP: 193.58.4.82

Codering: utf-8

De laadtijd van de website is 410 milliseconden, minder dan 94% van andere opgemeten websites.

Server setup
content-type:text/html
last-modified:Tue, 24 Mar 2015 13:33:01 GMT
p3p:CP="NON CUR OTPi OUR NOR UNI"
Accept-Ranges:bytes
Connection:close
Date:--
Age:210
Content-Length:648