nl | fr
Belgium.be

Belgium staat gerangschikt op 90 in België. 'Belgium.be Taalkeuze | Choix de langue | Sprachauswahl | Language Choice.'

90Rangschikking in België

16.934Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.758.037
Maandelijkse bezoeken 752.228
Waarde per bezoeker€ 0,35
Geschatte waarde€ 333.111,95 *
Externe links10.450
Aantal pagina's3.885.000
Trefwoorden
Onbeschikbaar

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 13-07-2016

Vergelijkbare domeinen
  • belgium.net Top Hostels in Belgium, Top Jazz Clubs in Belgium, Top Amusement Parks in Belgium

    belgium.net

  • JamBe 2013 | In the woods of Belgium…

    belgium2013.be

  • belgium4.be

    belgium4.be

  • Belgium 4x4

    belgium4x4.be

  • belgium888.be

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen9,60%8,50%
België 90 74,00%81,20%
Nederland 4.353 5,20%2,70%
Frankrijk 7.283 6,10%3,70%
Spanje 30.646 0,90%0,80%
Duitsland 54.793 0,80%0,80%
Verenigd Koninkrijk 60.913 0,70%0,40%
Verenigde Staten van Amerika 111.727 1,80%1,60%
Indië 151.293 0,90%0,30%

Het is vooral populair in de landen, Verenigd Koninkrijk, Duitsland, Spanje, Frankrijk, Nederland, België.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Grimbergen121.20%2.60%7.00
Assebroek141.00%0.60%2.00
Kortrijk200.90%1.00%3.40
Aalst440.80%1.00%4.00
Antwerpen471.30%1.80%4.00
Anderlues630.70%0.50%2.60
Jumet680.60%0.20%1.20
Edegem770.90%0.70%2.70
Brugge850.80%0.40%1.60
Brussels8617.10%21.80%4.10
Hasselt890.60%0.40%2.20
Gent1033.40%3.30%3.10
Antwerp1422.80%1.50%1.70
Namur1460.80%1.10%5.00
Seraing1590.80%1.00%4.00
Mons1891.10%1.00%3.00
Charleroi2760.80%0.50%1.80
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd14.230 -1.143
Dagelijks Aantal Bezoekers23.326+9%
Dagelijkse bezoekers rang14.261 -917
Dagelijks Webpagina Bekeken57.015+15%
Dagelijkse pagina bezoekers rang17.923 -2.036
Pagina bezoek per gebruiker3,21+6%
Inhoud

www.Belgium.be

Topics: Informations Et Services Officiels, & Offizielle Informationen Und Dienste.

Categorie: 'Belgium/Government' & 'Belgium/Guides and Directories'

De geschatte 25.506 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 3,21 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Fedict
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Brussels
België
50.85045, 4.34878

De omgeving van de programmeertaal is Servlet/2.5 JSP/2.1. dns2s.belgium.be, & dns1w.fgov.be zijn z'n DNS Naam-servers. De server wordt gehost door Fedict (Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Brussels.)

IP: 193.191.245.4

Aangedreven door: Servlet/2.5 JSP/2.1

Codering: utf-8

De laadtijd van de website is 1072 milliseconden, minder dan 64% van andere opgemeten websites.

Server setup
Date:--
Cache-Control:no-cache="Set-Cookie"
Content-Length:2600
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
X-Powered-By:Servlet/2.5 JSP/2.1
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Connection:close