nl | fr
Belgianrail.be

Belgianrail staat gerangschikt op 107 in België. 'Taalkeuze - Choix de langue - Choose your language - Wählen Sie Ihre Sprache.'

107Rangschikking in België

23.580Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.889.808
Maandelijkse bezoeken 2.141.673
Waarde per bezoeker€ 0,11
Geschatte waarde€ 947.710,21 *
Externe links2.346
Aantal pagina's186.000
Trefwoorden
Onbeschikbaar

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 13-07-2016

Vergelijkbare domeinen
  • belgianrailfreightgroup.be Kies uw taal, Choisissez votre langue, Wählen Sie Ihre Sprache

    belgianrailfreightgroup.be

  •  NMBS/SNCB TV, Jobs, Timetable and Buy Tickets, Timetable & buy tickets

    belgianrailways.be

  • belgianrbc.be

    belgianrbc.be

  • Spinternet vzw • Welkom

    belgianredangels.be

  • Belgian Red Devils | Facebook

    belgianreddevils.be

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen3,10%2,90%
België 107 84,90%84,40%
Nederland 6.023 4,40%3,40%
Frankrijk 13.646 3,30%4,30%
Spanje 40.668 0,80%0,80%
Italië 44.204 0,60%1,40%
Verenigd Koninkrijk 51.624 1,00%0,80%
Verenigde Staten van Amerika 125.490 1,90%2,00%

Het is vooral populair in de landen, Verenigd Koninkrijk, Italië, Spanje, Frankrijk, Nederland, België.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Clavier82.00%1.30%3.10
Ath171.00%0.70%3.00
Aalter181.50%0.80%2.60
Zoersel291.00%0.70%3.00
Gijzegem371.00%1.20%6.00
Manage421.80%3.40%10.00
Gent755.50%5.00%4.40
Antwerp874.30%3.40%3.90
Leuven912.00%1.80%4.00
Charleroi1231.60%2.80%9.00
Namur1231.40%0.90%3.20
Brussels12716.00%15.90%4.80
Mons1351.80%1.70%5.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd19.8152.166
Dagelijks Aantal Bezoekers14.980 -9,67%
Dagelijkse bezoekers rang22.3032.585
Dagelijks Webpagina Bekeken55.515 -5,86%
Dagelijkse pagina bezoekers rang18.3731.454
Pagina bezoek per gebruiker4,91+4%
Inhoud

www.Belgianrail.be

Topics: Nederlands, & English.

Categorie: 'Operators/Europe' & 'Betreiber/Personenverkehr'

De geschatte 16.380 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 4,91 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Infrabel Nv Van Publiek Recht
Vlaams-brabant
Dilbeek
België
50.84799, 4.25972

Het heeft 4 Naam-servers, waaronder secdns.b-rail.be, ns.belnet.be, & dns.b-rail.be. De omgeving van de programmeertaal is ASP.NET. Z'n web-server bevindt zich in Infrabel Nv Van Publiek Recht (Vlaams-brabant, Dilbeek.)

IP: 195.177.246.1

Aangedreven door: ASP.NET

Codering: utf-8

De laadtijd van de website is 1912 milliseconden, trager dan 68% van andere opgemeten websites.

Server setup
Cache-Control:no-cache, no-store
Pragma:no-cache
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Expires:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
X-Powered-By:ASP.NET
Date:--
Connection:close
Content-Length:10846