nl | fr
Belgacom.com

Belgacom staat gerangschikt op 140 in België. 'Belgacom Group corporate website - Belgacom Group.'

140Rangschikking in België

34.511Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's2.031.750
Maandelijkse bezoeken 244.006
Waarde per bezoeker€ 0,07
Geschatte waarde€ 108.322,02 *
Externe links2.617
Aantal pagina's168.000
Trefwoorden
Onbeschikbaar

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 13-07-2016

Vergelijkbare domeinen
  • belgacom.net actualité, news, musique

    belgacom.net

  •  programmes TV, TV Replay, TV Partout

    belgacom11.be

  • belgacom20virtualtour.be

    belgacom20virtualtour.be

  • belgacom2proximus.be

    belgacom2proximus.be

  • Decora - Déco de tables de mariage, décoration de salles de réception sur Paris et IDF, vente et location décors de table et décors de fête pour mariage, anniversaire...

    belgacombeachsoccer.be

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen4,10%2,10%
België 140 90,80%95,30%
Nederland 21.927 2,30%0,80%
Frankrijk 47.183 1,80%0,90%
Verenigde Staten van Amerika 327.495 1,00%0,90%

Verenigde Staten van Amerika, Frankrijk, Nederland, België is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Fayt-lez-manage25.90%11.20%8.00
Mortsel283.40%1.90%2.40
Courcelles501.90%2.80%6.00
Manage592.00%3.40%7.00
Nivelles811.80%2.70%6.00
Namur1202.40%1.50%2.60
Seraing1302.40%1.70%3.10
Brussels20517.30%18.90%4.60
Antwerp4432.10%1.00%2.10
Gent6111.60%1.80%5.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd29.0011.114
Dagelijks Aantal Bezoekers10.272 -0,07%
Dagelijkse bezoekers rang31.665505
Dagelijks Webpagina Bekeken34.059 -7,97%
Dagelijkse pagina bezoekers rang29.2943.008
Pagina bezoek per gebruiker4,40 -8,02%
Inhoud

www.Belgacom.com

Topics: English, Nederlands, New Proximus Website, & E-services.

Categorie: 'Computers and Internet/Access Providers' & 'Business and Economy/Telecommunications'

Leeftijd: Het domein is 17 jaar en 11 maanden oud.

De site heeft ongeveer 11.232 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 4,40 pagina's bekijken.

LinksServer
Server locatie
Belgacom S.a.
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Brussels
België
50.85045, 4.34878

Het heeft 4 Naam-servers, waaronder ns4.skynet.be, ns1.skynet.be, & ns2.skynet.be. Belgacom S.a (Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Brussels) is de locatie van de Apache server. Z'n IP nummer is 195.13.15.11.

IP: 195.13.15.11

Web Server: Apache

Codering: utf-8

De snelheid van z'n server wordt gemeten op 1610 milliseconden.

Server setup
Date:--
Server:Apache
Content-Length:12748
Expires:--
Cache-Control:no-cache="set-cookie, set-cookie2"
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Content-Language:en-US
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--