nl | fr
Belgacom.com

Belgacom staat gerangschikt op 140 in België. 'Belgacom Group corporate website - Belgacom Group.'

140Rangschikking in België

34.511Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's2.031.750
Maandelijkse bezoeken 244.006
Waarde per bezoeker€ 0,07
Geschatte waarde€ 108.322,02
Externe links2.617
Aantal pagina's168.000

Laatst aangepast: 11-05-2017 . Geschatte gegevens, lees disclaimer.

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen4,10%2,10%
België 140 90,80%95,30%
Nederland 21.927 2,30%0,80%
Frankrijk 47.183 1,80%0,90%
Verenigde Staten van Amerika 327.495 1,00%0,90%

Verenigde Staten van Amerika, Frankrijk, Nederland, België is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Fayt-lez-manage25.90%11.20%8.00
Mortsel283.40%1.90%2.40
Courcelles501.90%2.80%6.00
Manage592.00%3.40%7.00
Nivelles811.80%2.70%6.00
Namur1202.40%1.50%2.60
Seraing1302.40%1.70%3.10
Brussels20517.30%18.90%4.60
Antwerp4432.10%1.00%2.10
Gent6111.60%1.80%5.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd29.0011.114
Dagelijks Aantal Bezoekers10.272 -0,07%
Dagelijkse bezoekers rang31.665505
Dagelijks Webpagina Bekeken34.059 -7,97%
Dagelijkse pagina bezoekers rang29.2943.008
Pagina bezoek per gebruiker4,40 -8,02%
Inhoud

www.Belgacom.com

Topics: English, Nederlands, New Proximus Website, & E-services.

Categorie: 'Computers and Internet/Access Providers' & 'Business and Economy/Telecommunications'

Leeftijd: Het domein is 18 jaar en 9 maanden oud.

De site heeft ongeveer 11.232 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 4,40 pagina's bekijken.

LinksServer
Server locatie
Belgacom S.a.
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Brussels
België
50.85045, 4.34878

Het heeft 4 Naam-servers, waaronder ns4.skynet.be, ns1.skynet.be, & ns2.skynet.be. Belgacom S.a (Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Brussels) is de locatie van de Apache server. Z'n IP nummer is 195.13.15.11.

IP: 195.13.15.11

Web Server: Apache

Codering: utf-8

De snelheid van z'n server wordt gemeten op 1610 milliseconden.

Server setup
Date:--
Server:Apache
Content-Length:12748
Expires:--
Cache-Control:no-cache="set-cookie, set-cookie2"
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Content-Language:en-US
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vergelijkbare domeinen
  • belgacom.net actualité, news, musique

    belgacom.net

  •  programmes TV, TV Replay, TV Partout

    belgacom11.be

  • belgacom20virtualtour.be

    belgacom20virtualtour.be

  • belgacom2proximus.be

    belgacom2proximus.be

  • Decora - Déco de tables de mariage, décoration de salles de réception sur Paris et IDF, vente et location décors de table et décors de fête pour mariage, anniversaire...

    belgacombeachsoccer.be