nl | fr
Belfius.be

Belfius staat gerangschikt op 34 in België. 'Belfius Bank.'

34Rangschikking in België

9.840Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's8.806.417
Maandelijkse bezoeken 808.030
Waarde per bezoeker€ 0,90
Geschatte waarde€ 357.768,15 *
Externe links720
Aantal pagina's184.500
Trefwoorden
Onbeschikbaar

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 13-07-2016

Vergelijkbare domeinen
  • belfius - Belfius.com

    belfius.com

  • belfiusbrusselsmarathon.be - belfiusbrusselsmarathon

    belfiusbrusselsmarathon.be

  • belfiusfinancingcompany.be

    belfiusfinancingcompany.be

  • BelfiusForLife

    belfiusforlife.be

  • Belfius

    belfiusjeunes.be

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen1,80%1,30%
België 34 96,00%97,00%
Nederland 14.633 0,90%0,60%
Frankrijk 17.717 1,30%1,10%

Het is vooral populair in de landen, Frankrijk, Nederland, België.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Goutroux40.50%1.10%8.00
Chapelle-lez-herlaimont50.60%0.60%4.00
Ciney61.00%0.50%1.80
Marcinelle80.90%0.80%3.30
Namur84.10%4.50%4.30
Brakel90.80%1.30%6.00
Fayt-lez-manage90.50%2.20%16.00
Ath100.70%0.60%3.30
Marchienne-au-pont100.80%1.10%5.00
Herentals112.40%0.60%1.00
Mons125.30%4.20%3.10
Saint-ghislain120.70%0.30%1.80
Gerpinnes132.10%2.00%3.70
Ninove140.80%0.70%3.50
Forchies-la-marche180.90%0.90%3.90
Mont-saint-guibert190.50%0.90%6.00
Kortrijk190.50%0.70%5.00
Oostkamp201.20%0.90%2.70
Antwerpen201.30%2.20%6.00
Gilly210.70%0.50%2.70
Aalst240.90%0.90%3.80
Mouscron290.70%0.90%5.00
Charleroi292.30%1.90%3.20
Turnhout430.70%0.20%1.00
Blankenberge450.80%1.60%8.00
Brussels5116.30%17.20%4.10
Nivelles710.60%0.60%4.00
Oostende750.70%0.40%2.50
Mont-sur-marchienne840.40%0.20%2.00
Tournai1000.50%0.10%1.00
Courcelles1020.40%0.20%1.70
Brugge1220.50%0.10%1.00
Antwerp1271.50%1.50%3.90
Seraing1530.50%0.50%4.00
Gent2581.00%1.20%5.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd8.26932
Dagelijks Aantal Bezoekers37.878+4%
Dagelijkse bezoekers rang8.763 -50
Dagelijks Webpagina Bekeken114.481+0,4%
Dagelijkse pagina bezoekers rang9.063192
Pagina bezoek per gebruiker4,00 -3,15%
Inhoud

www.Belfius.be

Topics: Particulieren, Zelfstandigen En Kmo's, Klant Worden (belfius Pulse Start), Andere Sites Van Belfius, & Scholieren En Studenten.

Categorie: 'Financieel/Banken'

De geschatte 41.418 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 4,00 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Associated Dexia Technology Services S.a.
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Brussels
België
50.85045, 4.34878

De omgeving van de programmeertaal is ASP.NET. Het heeft 4 Naam-servers, waaronder ns1.dexia.com, ns11.dexia.com, & ns12.dexia.com. De server wordt gehost door Associated Dexia Technology Services S.a (Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Brussels.)

IP: 212.63.233.37

Aangedreven door: ASP.NET

Codering: utf-8

De laadtijd van de website is 2094 milliseconden, trager dan 72% van andere opgemeten websites.

Server setup
Content-Type:text/html
Last-Modified:--
Accept-Ranges:bytes
X-Powered-By:ASP.NET
Date:--
Connection:close
Content-Length:26507
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--