nl | fr
Archeographe.net

Archeographe staat gerangschikt op 302 in België. 'archeographe | Le Webzine de votre patrimoine - ISSN 2257-6045.'

302Rangschikking in België

3.612Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's21.503.664
Maandelijkse bezoeken 3.931.200
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 1,73 Miljoen *
Externe links15
Aantal pagina's60.750
Trefwoorden
Onbeschikbaar

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 13-07-2016

Vergelijkbare domeinen
  • archeophile.com archeologie, annuaire, guide

    archeophile.com

  •  L'Archéophone dans le monde, caractéristiques techniques, cylindres à écouter ici en mp3, La production des cylindres

    archeophone.org

  • archeosexpo.be

    archeosexpo.be

  • Default Parallels Plesk Page

    archetypebelgium.be

  • ArchiCAD 30

    archicad.com

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen7,80%4,60%
Frankrijk 166 54,10%55,80%
België 302 5,00%5,90%
Marokko 504 1,40%1,90%
Polen 553 8,40%8,10%
Spanje 764 8,30%9,60%
Zwitserland 798 1,10%4,40%
Italië 1.103 6,20%5,20%
Verenigd Koninkrijk 5.265 1,80%1,70%
Turkije 5.926 1,20%0,40%
Taiwan 9.565 0,50%0,10%
Duitsland 10.474 1,10%0,60%
Brazilië 19.457 0,60%0,30%
Indië 33.740 1,10%0,40%
Verenigde Staten van Amerika 45.103 1,20%1,00%

Het merendeel van bezoekers komt uit Zwitserland, Spanje, Polen, Marokko, België & Frankrijk.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Stokkem30.40%2.80%36.00
Mouscron370.30%0.10%1.00
Tournai770.20%0.10%1.90
Namur980.20%0.60%15.00
Mons1190.40%0.20%3.10
Brussels4891.30%0.40%1.90
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd3.035 -213
Dagelijks Aantal Bezoekers90.308+11,3%
Dagelijkse bezoekers rang3.423 -313
Dagelijks Webpagina Bekeken372.849+8,8%
Dagelijkse pagina bezoekers rang2.789 -134
Pagina bezoek per gebruiker5,44 -2,33%
Inhoud

www.Archeographe.net

Topics: Accueil, Archéologie, Ethnologie, Bibliographie, & Éditorial.

Categorie: 'Europe/France'

Leeftijd: Het ging live op 22-06-2002, waardoor het nu 14 jaar, 0 maanden oud is.

98.748 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 5,44 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Gandi Sas
Ile-de-france
Paris
Frankrijk
48.85341, 2.3488

Gandi Sas (Ile-de-france, Paris) is de locatie van de Apache/2 server. ns.ovh.net, & dns.ovh.net zijn z'n DNS Naam-servers. De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.3.2-1ubuntu4.17.1~gandi.

IP: 95.142.167.94

Aangedreven door: PHP/5.3.2-1ubuntu4.17.1~gandi

Web Server: Apache/2

Codering: utf-8

PING www. (95.142.167.94) 56(84) bytes aan gegevens.
64 bytes van xvm-167-94.ghst.net (95.142.167.94): icmp_seq=1 ttl=56 tijd=106 ms
64 bytes van xvm-167-94.ghst.net (95.142.167.94): icmp_seq=2 ttl=56 tijd=106 ms
64 bytes van xvm-167-94.ghst.net (95.142.167.94): icmp_seq=3 ttl=56 tijd=107 ms
--- www. ping statistiek ---
3 verzonden pakketten, 3 ontvangen, 0% pakketverlies, tijd 2109ms
rtt min/avg/max/mdev = 106.825/106.945/107.057/0.389 ms
rtt min/avg/max/mdev = 106.825/106.945/107.057/0.389 ms

De server is trager dan 67% van opgemeten websites, op 1610 milliseconden. Het resultaat van 106 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Server setup
Date:--
Server:Apache/2.2.14 (Ubuntu)
X-Powered-By:PHP/5.3.2-1ubuntu4.17.1~gandi
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Expires:--
Last-Modified:--
Cache-Control:public, max-age=86400
ETag:"1428758711-0"
Content-Language:fr
X-Generator:Drupal 7 (drupal.org)
Vary:Cookie,Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=utf-8