nl | fr
Nieuwsblad.be

Nieuwsblad staat gerangschikt op 18 in België. 'Het Nieuwsblad.'

18Rangschikking in België

5.681Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's17.741.430
Maandelijkse bezoeken 5.263.587
Waarde per bezoeker€ 0,03
Geschatte waarde€ 2,32 Miljoen
Externe links8.379
Aantal pagina's79.950.000

Laatst aangepast: 11-05-2017 . Geschatte gegevens, lees disclaimer.

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen3,50%3,40%
België 18 81,10%85,00%
Nederland 672 10,50%5,10%
Denemarken 1.759 1,20%1,80%
Hongarije 1.820 0,70%2,20%
Frankrijk 11.396 1,10%1,10%
Spanje 12.114 0,80%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 78.302 1,00%0,70%

Het is vooral populair in de landen, Spanje, Frankrijk, Hongarije, Denemarken, Nederland, België.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Onze-lieve-vrouw-waver11.10%6.90%29.00
Landegem10.30%0.20%4.00
Herentals21.30%2.60%9.00
Bree30.30%0.40%6.00
Testelt40.30%0.40%5.00
Aalter40.90%2.20%11.00
Vrasene40.30%1.00%16.00
Kruishoutem51.10%0.50%1.90
Turnhout51.00%2.90%13.00
Geraardsbergen51.00%0.60%2.50
Kapellen50.30%0.10%2.00
Balegem50.60%0.50%4.10
Merchtem60.50%1.90%18.00
Wetteren60.60%1.50%11.00
Auderghem60.40%0.20%2.10
Gent614.20%11.80%3.70
Oostkamp61.50%2.10%6.10
Dendermonde70.20%0.30%5.00
Asse70.40%0.70%7.00
Dilbeek70.40%1.20%12.00
Brugge71.70%5.30%14.00
Edegem71.30%1.70%5.70
Sint-amands70.90%1.10%5.30
Halle71.80%2.40%6.00
Assebroek80.60%0.50%3.80
Beersel80.30%0.10%1.50
Harelbeke90.30%0.40%5.00
Diest90.50%0.20%1.50
Izegem90.90%0.70%3.30
Kasterlee100.60%0.60%5.00
Galmaarden100.30%0.80%11.00
Antwerp105.90%6.20%4.70
Lanaken100.70%0.20%1.30
Drongen110.30%0.10%1.30
Schoten110.30%0.10%2.20
Tongeren110.30%0.20%1.90
Mol110.50%0.30%2.60
Varsenare120.50%0.20%1.90
Beringen120.40%0.10%1.90
Keerbergen120.40%0.30%3.40
Vilvoorde131.20%0.90%3.20
Mechelen130.90%1.60%8.00
Ninove130.60%0.20%1.80
Leuven131.40%3.00%9.00
Hamme140.30%0.80%12.00
Lokeren140.40%0.20%2.10
Aartselaar150.40%0.70%8.00
Antwerpen171.20%0.80%3.00
Damme190.30%0.30%4.00
Oudenaarde220.50%0.20%2.10
Roeselare220.30%0.20%2.40
Mortsel260.70%0.30%1.50
Duffel260.30%0.20%2.30
Kontich270.60%0.30%2.20
Zichem270.30%0.10%1.30
Oostende271.00%0.30%1.60
Brakel290.30%0.20%3.00
Zulte290.30%0.10%1.70
Gijzegem300.40%0.20%2.50
Zoersel340.30%0.10%1.60
Sint-niklaas390.40%0.20%2.40
Aalst410.40%0.20%2.50
Tournai500.40%0.10%1.20
Roeselare630.30%0.10%1.20
Merksem850.40%0.10%1.20
Brussels1484.00%3.10%3.40
Seraing1780.30%0.10%1.90
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd4.774 -1.054
Dagelijks Aantal Bezoekers62.060+21%
Dagelijkse bezoekers rang5.219 -915
Dagelijks Webpagina Bekeken211.406+36,1%
Dagelijkse pagina bezoekers rang4.967 -1.606
Pagina bezoek per gebruiker4,49+13%
Inhoud

www.Nieuwsblad.be

Topics: Auto, Dating, Immo, Jobs, Klantendienst, & Voor Abonnees.

Categorie: 'Dag- en Nieuwsbladen/België'

De geschatte 67.860 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 4,49 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Mediahuis Nv
Antwerpen
Antwerpen
België
51.21989, 4.40346

De omgeving van de programmeertaal is ASP.NET. Z'n 3 naam-servers zijn ns3.cegeka.be, ns4.cegeka.be, & ns5.cegeka.be. Het wordt gehost in Mediahuis Nv (Antwerpen, Antwerpen,) met een Microsoft-IIS/7 web-server.

IP: 185.43.124.11

Aangedreven door: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/7

Codering: utf-8

De laadtijd van de website is 1348 milliseconden, minder dan 51% van andere opgemeten websites.

Server setup
Cache-Control:public, max-age=28
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Expires:--
Last-Modified:--
Server:Microsoft-IIS/7.5
X-Powered-By:ASP.NET
Date:--
Content-Length:227506