nl | fr
Bpostbanque.be

Bpostbanque staat gerangschikt op 233 in België. 'PC banking.'

233Rangschikking in België

45.595Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's1.272.726
Maandelijkse bezoeken 210.217
Waarde per bezoeker€ 0,77
Geschatte waarde€ 93.482,04 *
Externe links53
Aantal pagina's10.650
Trefwoorden
Onbeschikbaar

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 13-07-2016

Vergelijkbare domeinen
  • bpostinternational.be Country fact sheet Italy, General Conditions,  LinkedIn

    bpostinternational.be

  •   twitter

    bpostinternational.com

  • bpostmail.be

    bpostmail.be

  • combo

    bpostopafspraak.be

  • combo

    bpostsurrendezvous.be

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen0,60%0,20%
België 233 95,90%97,10%
Frankrijk 34.038 3,60%2,70%

De meeste bezoekers komen uit Frankrijk, België.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Fayt-lez-manage123.20%2.80%2.30
Jemeppe174.20%4.10%2.50
Marcinelle173.00%1.80%1.60
Marchienne-au-pont252.20%2.00%2.40
Oupeye602.10%2.10%2.60
Charleroi1085.60%4.40%2.00
Mons1664.40%2.80%1.60
Seraing1702.60%2.80%2.80
Brussels9467.70%9.40%3.10
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd38.3155.392
Dagelijks Aantal Bezoekers9.009 -13,61%
Dagelijkse bezoekers rang35.9695.097
Dagelijks Webpagina Bekeken16.804 -14,18%
Dagelijkse pagina bezoekers rang56.9969.047
Pagina bezoek per gebruiker2,47 -0,80%
Inhoud

www.Bpostbanque.be

Gemiddeld worden er 2,47 pagina's bekeken door een geschatte 9.851 dagelijkse bezoekers.

LinksServer
Server locatie
Fortis Bank N.v.
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Brussels
België
50.85045, 4.34878

Z'n IP nummer is 193.58.4.176. Het heeft 4 Naam-servers, waaronder ns2.skynet.be, ns3.skynet.be, & ns4.skynet.be. De server wordt gehost door Fortis Bank N.v (Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Brussels.)

IP: 193.58.4.176

Codering: iso-8859-1

Z'n gemiddelde laadtijd is 509 milliseconden, wat sneller is dan 90% van de websites wereldwijd.

Server setup
content-type:text/html
last-modified:Fri, 07 Nov 2014 06:40:46 GMT
p3p:CP="NON CUR OTPi OUR NOR UNI"
Accept-Ranges:bytes
Connection:close
Date:--
Age:566
Content-Length:701