nl | fr
Bpost.be

Bpost staat gerangschikt op 97 in België. 'bpost - Welkom / Bienvenue / Wilkommen.'

97Rangschikking in België

19.254Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's5.596.290
Maandelijkse bezoeken 846.907
Waarde per bezoeker€ 0,14
Geschatte waarde€ 375.031,91 *
Externe links2.323
Aantal pagina's187.500
Trefwoorden
Onbeschikbaar

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 13-07-2016

Vergelijkbare domeinen
  • bpost2 - bpost

    bpost2.be

  • Distributeur de paquets

    bpostaction.be

  • bpostbank.be

    bpostbank.be

  • PC banking

    bpostbanque.be

  • | bpost International

    bpostinternational.be

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen9,60%11,50%
België 97 78,60%80,90%
Nederland 13.820 1,80%0,80%
Frankrijk 16.807 3,10%1,30%
China 28.373 3,10%2,10%
Duitsland 39.470 1,30%1,20%
Verenigd Koninkrijk 44.680 0,90%1,00%
Spanje 60.247 0,50%0,30%
Verenigde Staten van Amerika 202.939 1,00%0,80%

Verenigd Koninkrijk, Duitsland, China, Frankrijk, Nederland, België is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Berchem73.50%8.90%12.00
Zichem81.60%2.00%6.00
Beringen91.00%1.50%7.00
Kortenberg121.40%1.60%5.00
Anderlues192.00%2.10%5.00
Kasterlee211.10%1.10%5.00
Aalst261.20%1.80%7.00
Merksem293.10%1.20%1.80
Tervuren341.50%2.70%8.00
Edegem361.50%1.90%6.00
Gijzegem550.70%0.40%2.50
Charleroi622.60%2.50%4.60
Manage671.10%1.00%4.00
Seraing831.80%1.40%3.50
Antwerpen930.90%1.50%8.00
Antwerp973.40%3.00%4.00
Brussels18810.50%8.50%3.80
Mons2031.20%0.80%3.10
Gent2851.60%2.20%6.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd16.180 -916
Dagelijks Aantal Bezoekers18.832+10%
Dagelijkse bezoekers rang17.742 -1.274
Dagelijks Webpagina Bekeken63.767+6%
Dagelijkse pagina bezoekers rang16.135 -443
Pagina bezoek per gebruiker4,47 -3,66%
Inhoud

www.Bpost.be

Topics: Particulier, Bedrijf, Investeerders, Entreprise, & Investisseurs.

Categorie: 'Government-Related Organizations/Postal Services' & 'Commerce et économie/Services aux entreprises'

De site heeft ongeveer 20.592 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 4,47 pagina's bekijken.

LinksServer
Server locatie
De Post/la Poste
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Brussels
België
50.85045, 4.34878

Z'n IP nummer is 193.191.180.209. Het wordt gehost in De Post/la Poste (Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Brussels,) met een nginx web-server.

IP: 193.191.180.209

Web Server: nginx

Codering: utf-8

PING www. (193.191.180.209) 56(84) bytes aan gegevens.
64 bytes van www.pakjesautomaat.be (193.191.180.209): icmp_seq=1 ttl=52 tijd=113 ms
64 bytes van www.pakjesautomaat.be (193.191.180.209): icmp_seq=2 ttl=52 tijd=113 ms
64 bytes van www.pakjesautomaat.be (193.191.180.209): icmp_seq=3 ttl=52 tijd=113 ms
--- www. ping statistiek ---
3 verzonden pakketten, 3 ontvangen, 0% pakketverlies, tijd 2116ms
rtt min/avg/max/mdev = 113.370/113.550/113.825/0.338 ms
rtt min/avg/max/mdev = 113.370/113.550/113.825/0.338 ms

Een ping van de server wordt geregistreerd op 113 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 802 milliseconden.

Server setup
Server:nginx
Content-Type:text/html; charset=utf-8
X-Drupal-Cache:HIT
Etag:"1428017642-1"
Access-Control-Allow-Origin:*
Content-Language:nl
X-UA-Compatible:IE=edge,chrome=1
X-Generator:Drupal 7 (drupal.org)
Link: