nl | fr
Bol.com

Bol staat gerangschikt op 87 in België. 'bol.com | de winkel van ons allemaal | Welkom.'

87Rangschikking in België

2.511Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's46.269.941
Maandelijkse bezoeken 3.102.082
Waarde per bezoeker€ 0,11
Geschatte waarde€ 1,37 Miljoen *
Externe links23.140
Aantal pagina's20.100.000
Trefwoorden
Onbeschikbaar

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 13-07-2016

Vergelijkbare domeinen
  • bol.nl Keywords

    bol.nl

  •  Keukens, Badkamer, Dressings, elektro

    bolado.be

  • bolah.be

    bolah.be

  • Betaalbare sloepen en boten te koop bij Bola Maritiem

    bolamaritiem.nl

  • Imprimerie Boland sprl - Namur - Composition et Impression Digitale - Création site Web - Namur - Flawinne

    bolandsprl.be

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen4,40%1,90%
Nederland 17 79,40%80,80%
België 87 12,60%14,80%
Verenigd Koninkrijk 9.567 0,60%1,10%
Duitsland 12.422 0,70%0,40%
Frankrijk 14.374 0,60%0,20%
Verenigde Staten van Amerika 29.344 1,70%0,80%

Het is vooral populair in de landen, Verenigde Staten van Amerika, Frankrijk, Duitsland, Verenigd Koninkrijk, België & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Berchem40.50%2.80%34.00
Deinze110.10%0.10%6.00
Rumst110.10%0.20%7.00
Duffel110.20%0.30%8.00
Meise130.10%0.20%10.00
Kruishoutem140.10%0.10%5.00
Genk150.10%0.00%2.10
Heusden150.10%0.10%4.00
Zichem150.20%0.10%5.00
Puurs180.20%0.20%7.00
Zulte190.20%0.20%7.00
Kalmthout190.30%0.00%1.00
Vilvoorde250.30%0.30%6.00
Hasselt290.20%0.40%12.00
Antwerpen330.30%0.40%8.00
Kasterlee340.10%0.10%3.00
Sint-truiden350.10%0.10%4.00
Edegem350.20%0.50%16.00
Gent351.20%1.40%7.20
Antwerp400.90%0.80%5.20
Kontich440.10%0.10%3.00
Sint-niklaas490.10%0.10%3.00
Aalst860.10%0.00%1.60
Mechelen970.10%0.10%3.00
Brussels7230.50%0.50%6.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd2.11059
Dagelijks Aantal Bezoekers122.408+2,0%
Dagelijkse bezoekers rang2.45518
Dagelijks Webpagina Bekeken550.647 -5,98%
Dagelijkse pagina bezoekers rang1.853188
Pagina bezoek per gebruiker5,94 -7,91%
Inhoud

www.Bol.com

Topics: Verberg Deze Melding, Verkopen, Zakelijk, Actiefolder, & Fotoservice.

Categorie: 'Webwinkelen/Warenhuizen' & 'Webwinkelen/Amusement'

Leeftijd: Het domein is 18 jaar en 6 maanden oud.

De geschatte 133.848 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 5,94 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Bol.com Bv
Utrecht
Utrecht
Nederland
52.09083, 5.12222

Z'n 2 naam-servers zijn pro-dns-auth-001.bol.com, & pro-dns-auth-002.bol.com. Z'n IP nummer is 185.14.169.113. Bol.com Bv (Utrecht, Utrecht) is de locatie van de Apache server.

IP: 185.14.169.113

Web Server: Apache

Codering: utf-8

De laadtijd van de website is 1040 milliseconden, minder dan 65% van andere opgemeten websites.

Server setup
Date:--
Server:Apache
X-PS:ps24
Content-Language:nl-NL
Vary:Accept-Encoding,User-Agent
X-UA-Compatible:IE=edge
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html;charset=UTF-8