nl | fr
Belgacom.be

Belgacom staat gerangschikt op 140 in België. 'Proximus.be - Official website of Proximus - Proximus.'

140Rangschikking in België

34.511Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's2.844.450
Maandelijkse bezoeken 658.453
Waarde per bezoeker€ 0,05
Geschatte waarde€ 291.627 *
Externe links2.617
Aantal pagina's397.500
Trefwoorden
Onbeschikbaar

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 13-07-2016

Vergelijkbare domeinen
  • belgacom.com belgacom, proximus, telindus

    belgacom.com

  •  programmes TV, TV Replay, TV Partout

    belgacom.net

  • belgacom11.be

    belgacom11.be

  • belgacom20virtualtour.be

    belgacom20virtualtour.be

  • belgacom2proximus.be

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen4,10%2,10%
België 140 90,80%95,30%
Nederland 21.927 2,30%0,80%
Frankrijk 47.183 1,80%0,90%
Verenigde Staten van Amerika 327.495 1,00%0,90%

Het is vooral populair in de landen, Verenigde Staten van Amerika, Frankrijk, Nederland, België.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Fayt-lez-manage25.90%11.20%8.00
Mortsel283.40%1.90%2.40
Courcelles501.90%2.80%6.00
Manage592.00%3.40%7.00
Nivelles811.80%2.70%6.00
Namur1202.40%1.50%2.60
Seraing1302.40%1.70%3.10
Brussels20517.30%18.90%4.60
Antwerp4432.10%1.00%2.10
Gent6111.60%1.80%5.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd29.0011.114
Dagelijks Aantal Bezoekers10.272 -0,07%
Dagelijkse bezoekers rang31.665505
Dagelijks Webpagina Bekeken34.059 -7,97%
Dagelijkse pagina bezoekers rang29.2943.008
Pagina bezoek per gebruiker4,40 -8,02%
Inhoud

www.Belgacom.be

Topics: Packs, Recommended Pack, Equipment, & All Prepaid Cards.

Categorie: 'Computers and Internet/Access Providers' & 'Business and Economy/Telecommunications'

Leeftijd: Het domein is 17 jaar en 11 maanden oud.

De geschatte 11.232 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 4,40 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Belgacom S.a.
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Brussels
België
50.85045, 4.34878

Z'n IP nummer is 195.13.15.25. Er zijn 4 DNS registraties, zoals ns2.skynet.be, ns3.skynet.be, & ns4.skynet.be. Z'n web-server bevindt zich in Belgacom S.a (Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Brussels.)

IP: 195.13.15.25

Codering: utf-8

De laadtijd van de website is 1610 milliseconden, minder dan 41% van andere opgemeten websites.

Server setup
Date:--
X-Magnolia-Registration:Registered
Pragma:no-cache
Cache-Control:no-cache, no-store, must-revalidate, max-age=0
Expires:--
app.node:5
Last-Modified:--
app.env:PRD
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
ETag:"1428024940:dtagent8105kdka"
X-dynaTrace-JS-Agent:true
Set-Cookie:--
X-dynaTrace:PT=7991718;PA=609806954;SP=prod1;PS=-755152479
Content-Length:84245
Vary:Accept-Encoding,User-Agent