nl | fr
Bbl.be

Bbl staat gerangschikt op 28 in België. 'ING Belgium | Banking & Insurance for individuals and professionals.'

28Rangschikking in België

8.742Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's12.621.420
Maandelijkse bezoeken 2.381.400
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 1,05 Miljoen *
Externe links1.405
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 13-07-2016

Vergelijkbare domeinen
  • bbl.net TU/Rock vs Juventus highlights, Ventspils vs Siauliai (Finals I), Juventus - Siauliai (1/2-Finals)

    bbl.net

  •  Bereikbaarheid, 1000 Brussel, vergaderzaal huren te Brussel, zalen

    bbl2meet.be

  • bblacasahermosa.com

    bblacasahermosa.com

  • Accueil - BBlandine.be BBlandine.be

    bblandine.be

  • BEITEN BURKHARDT - Kompetenz zählt. Individualität gewinnt.

    bblaw.be

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen2,10%2,00%
België 28 92,20%94,20%
Nederland 6.024 2,20%0,80%
Frankrijk 8.730 2,40%2,00%
Verenigd Koninkrijk 38.864 0,50%0,50%
Verenigde Staten van Amerika 158.008 0,60%0,50%

Het is vooral populair in de landen, Verenigde Staten van Amerika, Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, Nederland, België.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Soumagne20.40%0.40%6.00
Grimbergen41.20%1.10%5.10
Bousval50.60%0.60%6.00
Genval50.40%0.30%5.00
Tongre-notre-dame60.40%0.10%2.00
Lettelingen60.40%0.10%2.00
Juprelle70.30%0.30%4.00
Tervuren71.60%2.20%7.00
Gijzegem101.10%0.70%3.50
Anderlues101.00%1.30%7.00
Chaumont-gistoux120.30%0.30%5.00
Zulte120.90%1.00%6.00
Zoersel140.60%0.50%4.00
Nivelles151.40%1.80%6.00
Marcinelle150.40%0.40%5.00
Beveren160.40%0.20%2.20
Morlanwelz190.40%0.70%10.00
Seraing192.50%2.30%4.90
Roeselare200.40%0.50%7.00
Forchies-la-marche240.60%0.80%7.00
Mouscron250.70%0.70%5.00
Brussels2821.20%21.10%5.30
Brussel340.40%0.40%6.00
Antwerp352.60%3.80%7.80
Jodoigne350.50%0.60%7.00
Gent363.80%4.40%6.10
Oostende370.80%1.20%8.00
Edegem380.60%0.80%7.00
Waterloo410.40%0.40%5.00
Halle410.60%0.60%5.00
Charleroi601.30%1.10%4.40
Antwerpen610.80%0.70%5.00
Mons701.20%1.20%5.10
Namur710.80%0.80%5.00
Courcelles720.40%0.30%3.00
Herstal890.40%0.30%4.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd7.346 -99
Dagelijks Aantal Bezoekers39.376+5%
Dagelijkse bezoekers rang8.407 -144
Dagelijks Webpagina Bekeken158.592+1,9%
Dagelijkse pagina bezoekers rang6.56420
Pagina bezoek per gebruiker5,32 -3,10%
Inhoud

www.Bbl.be

Topics: Individuals, Business, Other Sites, Expats, Young People, & Personal And Private Banking.

Categorie: 'Europe/Belgium' & 'Business and Economy/Financial Services'

De geschatte 43.056 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 5,32 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Ing Belgium Nv
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Brussels
België
50.85045, 4.34878

Z'n web-server bevindt zich in Ing Belgium Nv (Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Brussels.) Er zijn 6 DNS registraties, zoals ns4.ing.nl, ns5.ing.nl, & ns1.ing.be. De omgeving van de programmeertaal is ASP.NET.

IP: 195.35.64.88

Aangedreven door: ASP.NET

Codering: utf-8

De laadtijd van de website is 1598 milliseconden, minder dan 41% van andere opgemeten websites.

Server setup
Cache-Control:private
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Expires:--
Vary:*, Accept-Encoding
SPRequestGuid:f077533f-cb04-40d3-bdb3-7e31852cd695
X-Content-Type-Options:nosniff
X-Powered-By:ASP.NET
MicrosoftSharePointTeamServices:14.0.0.7145
X-MS-InvokeApp:1; RequireReadOnly
X-Frame-Options:DENY
Date:--
Content-Length:43403
Strict-Transport-Security:max-age=15552000
Set-Cookie:--