nl | fr
Agrofino.be

Agrofino staat gerangschikt op 104 in België.

104Rangschikking in België

14.657Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's3.869.775
Maandelijkse bezoeken 1.547.910
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 685.047,81 *
Externe links--
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 13-07-2016

Vergelijkbare domeinen
  • agrofood - AgroFood

    agrofood.be

  •  alimentari, bevande, industrie alimentari, mercati esteri

    agrofood.it

  • agroforesterie.be

    agroforesterie.be

  • Bienvenue

    agroforesterie.org

  • Agroforestry - één plus één is meer dan twee

    agroforestry.be

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen9,20%6,90%
België 104 64,50%72,90%
Marokko 3.530 0,70%2,00%
Nederland 4.495 4,60%3,20%
Frankrijk 4.675 9,90%6,40%
Roemenië 18.418 0,50%0,30%
Australië 21.812 0,80%1,20%
Canada 23.896 1,40%0,80%
Oekraïne 26.695 0,70%0,30%
Spanje 28.309 1,00%0,90%
Verenigd Koninkrijk 31.137 1,10%1,70%
Duitsland 64.835 0,80%0,50%
Indië 72.581 1,90%1,10%
Verenigde Staten van Amerika 83.753 2,90%1,80%

Het is vooral populair in de landen, Australië, Roemenië, Frankrijk, Nederland, Marokko, België.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Froidmont111.60%1.80%2.60
Jemeppe121.70%1.70%2.40
Courcelles221.40%1.40%2.50
Nivelles391.50%2.00%3.20
Manage650.70%2.10%7.00
Mons872.30%1.40%1.50
Seraing1011.50%1.00%1.60
Charleroi1031.90%1.20%1.50
Brussels11013.00%20.40%3.80
Herstal1360.60%0.30%1.00
Antwerp1382.20%2.40%2.60
Gent1911.80%3.60%4.90
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd12.3172.577
Dagelijks Aantal Bezoekers29.318 -12,62%
Dagelijkse bezoekers rang11.3811.763
Dagelijks Webpagina Bekeken55.215 -28,36%
Dagelijkse pagina bezoekers rang18.4785.565
Pagina bezoek per gebruiker2,49 -17,82%
Inhoud

www.Agrofino.be

Topics: Bedrijfsinformatie, Kwaliteit, Beleid, Jobs, & Antenno.

De geschatte 32.058 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 2,49 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Belgacom S.a.
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Brussels
België
50.85045, 4.34878

De omgeving van de programmeertaal is ASP.NET. ns1.skynet.be, ns2.skynet.be, & ns3.skynet.be zijn sommige van z'n 4 Naam-servers. Het wordt gehost in Belgacom S.a (Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Brussels,) met een Microsoft-IIS/7 web-server.

IP: 195.238.1.213

Aangedreven door: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/7

Codering: utf-8

Server setup
Cache-Control:private
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Server:Microsoft-IIS/7.5
X-AspNet-Version:2.0.50727
X-Powered-By:ASP.NET
Date:--
Content-Length:58875