nl | fr
Aedes-international.be

Aedes-international staat gerangschikt op 102 in België. ': : Aedes International - Présentation : :.'

102Rangschikking in België

14.561Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's3.922.034
Maandelijkse bezoeken 1.600.830
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 708.557,82 *
Externe links2
Aantal pagina's300
Trefwoorden
Onbeschikbaar

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 13-07-2016

Vergelijkbare domeinen
  • aedes-it.be aedes it, software, logiciel

    aedes-it.be

  •  Jobs, Who's Who, Publications, Info

    aedes.be

  • aedesacademy.be

    aedesacademy.be

  • Aedes-Corpus.be

    aedescorpus.be

  • Aedes IT, prestataire de services IT spécialisé dans le métier de l’assurance.

    aedesit.be

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen8,20%6,10%
België 102 64,80%72,80%
Marokko 3.398 0,60%1,90%
Nederland 3.564 5,50%4,20%
Frankrijk 4.464 10,20%6,50%
Roemenië 18.671 0,50%0,30%
Australië 19.943 0,90%1,20%
Spanje 25.516 1,10%1,00%
Canada 31.688 1,10%0,60%
Verenigd Koninkrijk 32.128 1,10%1,50%
Duitsland 50.853 1,00%0,70%
Indië 67.674 2,00%1,20%
Verenigde Staten van Amerika 78.757 3,00%2,00%

Het merendeel van bezoekers komt uit Australië, Roemenië, Frankrijk, Nederland, Marokko, België.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Froidmont111.60%1.80%2.60
Jemeppe121.70%1.70%2.40
Courcelles221.40%1.40%2.50
Nivelles391.50%2.00%3.20
Manage650.70%2.10%7.00
Mons872.30%1.40%1.50
Seraing1011.50%1.00%1.60
Charleroi1031.90%1.20%1.50
Brussels11013.00%20.40%3.80
Herstal1360.60%0.30%1.00
Antwerp1382.20%2.40%2.60
Gent1911.80%3.60%4.90
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd12.2362.547
Dagelijks Aantal Bezoekers29.318 -12,96%
Dagelijkse bezoekers rang11.3691.816
Dagelijks Webpagina Bekeken56.115 -28,00%
Dagelijkse pagina bezoekers rang18.2045.398
Pagina bezoek per gebruiker2,52 -17,38%
Inhoud

www.Aedes-international.be

Topics: Vente, & Propriétaire.

Categorie: 'Internet/Recherche' & 'Gidsen en Indexen/Portals'

32.058 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 2,52 pagina's.

LinksServer
Server locatie
Ip Nexia N.v.
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Brussels
België
50.85045, 4.34878

De omgeving van de programmeertaal is PHP/4.4.6. Ip Nexia N.v (Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Brussels) is de locatie van de Apache/1 server.

IP: 217.145.35.20

Aangedreven door: PHP/4.4.6

Web Server: Apache/1

Codering: iso-8859-1

PING hosting.evosys.be (217.145.35.20) 56(84) bytes aan gegevens.
64 bytes van www.evosys.be (217.145.35.20): icmp_seq=1 ttl=49 tijd=118 ms
64 bytes van www.evosys.be (217.145.35.20): icmp_seq=2 ttl=49 tijd=118 ms
64 bytes van www.evosys.be (217.145.35.20): icmp_seq=3 ttl=49 tijd=118 ms
--- hosting.evosys.be ping statistiek ---
3 verzonden pakketten, 3 ontvangen, 0% pakketverlies, tijd 1998ms
rtt min/avg/max/mdev = 118.643/118.663/118.689/0.398 ms
rtt min/avg/max/mdev = 118.643/118.663/118.689/0.398 ms

De server is sneller dan 74% van opgemeten websites op 2151 milliseconden. Het resultaat van 118 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Server setup
Date:--
Server:Apache/1.3.37 (Unix) PHP/4.4.6
X-Powered-By:PHP/4.4.6
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html